top of page

Öncelikle Kozmik Enerji; Dünya Sağlık Örgütü'nün (World Health Organisation (WHO) onayladığı tek bioenerji terapi yöntemidir. 
 
Tarihte yaklaşık 400 yıl önce Hindistan ve Tibet'te Kozmik Enerji ile ilgili bilgilerin var olduğu ve Kozmik kanallarının Mısırlılar tarafından asırlar önce bilindiği düşünülmektedir. Şimdilerde ise tıp doktoru olan Dr.Vladimir Alexandrovich Petrov (1958-2007) Kozmik Enerji kanallarını tekrar kullanıma kazandırmıştır. Kozmik Enerji; 1983 yılında Dr. Vladimir Petrov tarafından temizleme, korunma ve bilgi üzerine geliştirilmiş bir ruhsal dönüşüm olup, enerji kaynağını yüksek bilincin yönlendirdiği şifa kanallarının kullanıldığı bir terapi metodudur. 

 

Şuana kadar 200 kadar kanal tanımlanmış ve kullanılmıştır. Bu kanalların her biri  değişik titreşim ve özelliklere sahiptir. Kozmik enerji kişide var olan ancak farkında olmadığı bilgi ve gizliyaratıcı yeteneklerinin uyanmasına katkı sağlarken; Kanallar uygulandığında hem uygulanan hem de uygulayıcı için zaman içinde birikmiş olan negatif etkileri de temizlemeyi amaçlar. Her hastalığa yönelik bir veya daha fazla enerji kanalı vardır. Hedefe odaklı kanal enerjileri, uyumlama almış kişiler tarafından uygulanır ve kısa zamanda gözle görülür sonuçlar elde edilir. Kişinin hayatında olumsuzluk yaratan negatif enerjilerin ortadan kaldırılması mümkün olabilir. İnsanı bir bütün olarak gören Kozmik Enerji, kişi hayatının her alanında büyük değişim ve dönüşümler yaşatabilir.
 
Şifa sürecinde hastanın hayatı ve sağlığı iyi yönde etkilenir. Temizleme, iyileştirici ve koruyucu özelliklere sahiptir. Bunların yanında, kişinin özündeki tüm negatif enerjiler temizlenerek, bu negatif enerjilerin vücutta yarattığı hasarlar temizlenir. Böylece, içimizde ve ilişkilerimizdeki uyum, sevgi, yaratıcılık, güzellik, huzurlu bellek ve bilinç, saf düşünce ve vücut dengesine ulaşmamıza yardımcı olur. 
 
Günümüzde kozmik enerji terapisinin  sonuçları son derece gelişmiş tıbbi klinikler tarafından kabul edilmektedir. Ancak Kozmik enerji geleneksel tıbbın yerini tutmaz ve onu tamamlayıcı niteliktedir. Bununla birlikte Kozmik enerji ile yapılan 35000 adet bilimsel vaka çalışması incelenmiş, bunun üzerine Dünya Sağlık Örgütü'nün  (WHO) onayladığı tek bioenerji terapisi yöntemidir. 
 
Rusya’da Kozmik enerji metodunun öğretildiği okulların sayısı hızla artmakta ve merkezi Litvanya’da bulunan Klasik Kozmik Enerji Federasyonunun çalışmaları Dünya Sağlık Örgütü’ne raporlanmaktadır. 

KOZMİK ENERJİ TERAPİSİNİN FAYDALARI

 • Bel ve Boyun Fıtığı

 • Kanser Tedavisi Ve Kemoterapinin yan Etkilerinin Temizlenmesi

 • Psikolojik Sorunlar

 • Tansiyon Hastalıkları

 • Cilt Hastalıkları

 • Kilo Problemleri

 • Akciğer Hastalıkları

 • Karaciğer Hastalıkları

 • Eklem ve Kemik Hastalıkları

 • Kan Hastalıkları

 • Şeker Hastalığı

 • Rahim Hastalıkları

 • Tüm Organ Hastalıkları

 • (Rahim, Yumurtalık, Prostat, Bağırsak, Mide, Safra Kesesi, Pankreas, Böbrek, Akciğer, Dalak, Karaciğer, Troid-Paratroid vb.)

 • Tüm Ağrılar

 • Bağırsak Hastalıkları

 • İdrar Kaçırma gibi hastalıkların tedavisinde etki ederken

 • İnsan İlişkilerini düzenler

 • Şans Getirir

 • İşlerin yolunda gitmesini sağlar

 • Bolluk ve Bereketi arttırır

 • Uzun yıllar kullanılan ilaçların vücuttan temizlenmesi

 • Çakraların Dengelenmesi

 • Auranın genişletilmesi ve güçlendirilmesi

 • Organların çalışması için gereken frekansa getirmesini sağlamaktadır.

      
Etkili olduğu alanlar sınırsızdır. Ancak kozmik enerji ile çalışılırken kişi bir bütün olarak değerlendirilir. Tek bir hastalığa odaklı çalışıldığında, bunun geçici bir çözüm olduğuna inanılır ve problemli bölgeye odaklanırken aynı zamanda bütünsel şifa da uygulanır. Hastalık ne olursa olsun ancak bütünsel iyileşme (genetik, fizyolojik, duygusal, zihinsel, spritüal )sağlandığında kişi iyileşir. 
 

 • Kozmik enerji terapisi sadece iyileşmeye odaklı kalmaz, aynı zamanda sizi korur ve manyetik alanınızı güçlendirir, iyi şansı kendinize çekecek enerjiler yükleyerek kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar. pozitif ve kalıcı katkılarda bulunur. Kişilerin yaratım alanlarında bulunan, şansızlık diye adlandırılan kişileri bloke eden enerjileri temizleyen kanallar ile çalışarak her alanda bolluk ve bereketi çekmeyi sağlar. 

 

 •  İçilen suya, kozmetik ürünlere, doğal taşlara, takılara kişinin ihtiyacına göre enerji aktarılarak, iyileşme süreci hızlandırılır. 

Kozmik enerji terapisi seanslarından sonra kişi kendisini pozitif, mutlu hissetmeye başlar. Hastalıklar ve negatif enerjiler çözülmeye başlar. Kişinin gelecekte karşılaşabileceği hastalıklar bile bu terapi yöntemi ile şimdiden çözülür.  Beden, ruh, duygular ve zihin; kendi sağlığını koruyacak ve kendini tedavi edecek güce sahiptir.

KOZMİK ENERJİ TERAPİSİ NASIL UYGULANIR?

 
Bir seans yaklaşık 45 ila 60 dakika sürer. Seanslar yakından ve uzaktan uygulanabilir. Uygulama için kişinin yanında bulunulması şartı yoktur.
 

Uzaktan terapi için terapist kişiye terapinin başlayacağını bildirir. Ayrıca uzaktan terapilerde hastanın bir adet boy fotoğrafını göndermesi gerekmektedir.
 
Seans sırasında gözlerin kapalı olarak  ayakta durulması en iyisidir, ancak yorulduğunuzda arkanızda duran sandalyeye oturabilirsiniz. Ayakta dururken ya da otururken kollar ve ayaklar bağlanmamalı, çapraz olmamalı ve bacak bacak üstüne atılmamalıdır. Avuçlar sıkılmadan gevşek şekilde olmalıdır. (Uzaktan seans sırasında hasta bulunduğu odada sandalye bulundurmalı ve isterse bir mum yakabilir ve hafif bir müzik dinleyebilir). Ayakta duramayacak kişiler seans boyunca el ve
ayaklar çapraz olmamak üzere  sırt üstü uzanabilir.. 

     
Seans sırasında kişi fiziksel bedeninde istemsiz birtakım hareketler yapabilir. Ayakta dururken ileri geri sallanabilir. Isı artışı hissedebilir. Terleyebilir. Bazı duygulanımlar hissedebilir. Ağlayabilir, gülebilir, öksürebilir, geğirebilir, hıçkırabilir. Gözleri kapalı iken birtakım imgeler, resimler, renkler, ışık parıltıları görebilir. Hoşluk ve rahatlık hissi duyabilir. Vücudunun değişik bölgelerinde ağrılar hissedebilir. Tüm bunlar bedendeki enerji blokajlarının çözülmesi ve bedenin kozmik enerjilerle temasa
girmesi ile ilgilidir. Genellikle seans sırasında kişiler rahatlar ve uykuları gelebilir. 
 
Seans sırasında yaşanabilecek olan tüm bu hisler, fiziksel hareketler enerji dengesine bağlı olarak kişiden kişiye farklılık gösterir. Bazen birkaç seans boyunca kişi herhangi bir şey hissetmeyebilir. Ancak daha sonra birtakım şeyler hissedebilir.
Seans sayısı optimum 12 olmakla birlikte kişinin rahatsızlık durumuna göre değişebilir. Bazen 6- 7 seans yeterli olabilirken bazen de 12 seanslık bir terapiden sonra ara verip tekrar 12 seanslık bir terapi almak gerekebilir. 
 
Seanstan sonra mümkünse kişinin duş alıp giysilerini değiştirmesi önerilir. Duş almak mümkün olamıyorsa sadece giysilerini değiştirmesi de yeterli olabilir.   Seans 1 kişiyle de birden fazla kişiyle de (maksimum 6 kişiyle) yapılabilir 
 
NOT:Seans sonunda şifacı kişiyi arayarak seansın bittiğini haber verir. Gerek yakından gerekse uzaktan seanslarda sonuç aynıdır. Etki bakımından herhangi bir fark yoktur.

UYARI: İşbu Eğitim kitapçığı içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler, hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

 

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.

KOZMOENERJİ TEMEL EĞİTİM DETAYLARI

 1. Uyumlama ve uygulama eğitimlerinden önce, öğrenci 12 seans arınma terapileri alır. Bu süreç, kişiyi ruhsal, bedensel ve zihinsel alanlarda arındırmayı, çakraların dengelenmesini ve auranın onarılması ve hizalanmasını amaçlar. Böylece kişi, kanal inisiyeleri için hazır hale gelir.

 2. Arınma işlemleri tamamlandıktan sonra Ana Temel kanala (2. Seviye) uyumlanma ve 2 temel ana kanala (3. Seviye) uyumlanma gerçekleşir. (Farun Buddha / Firast / Zevs)

 3. Temel Eğitimde belirlemiş olduğum 3 kanalı da hediye edilmektedir. (Gold Piramit / Anael / Lugra) 

 4. Ve Temizlik, koruma, lanetlerin kaldırılması, büyüler, şoklar, malediksiyon vb. Gibi negatifliklerden arındıran kanal olan First Magic kanalını da Temel Eğitimde uyumlanmasını tavsiye ediyorum.

 5. Uyumlamalar 2 ya da 3 gün sürmektedir. Uzaktan uyumlama teknikleri geliştirilmiş olup, uzaktan da uyumlama yapabilme yetkisine sahibiz.

 6. Uyumlamalardan sonra belirlenen gün ve saatte, zoom üzerinden uygulama eğitimi veriliyor.

 7. Kayıtlar ve eğitim dokümanları tarafınıza iletilecektir. Eğitim Dökümanı, Emil Bagirov’un okulunda öğrencilerine sunduğu kitabın çevirisidir.

 8. Temel Eğitimden sonra, 1 ay kendinize bu kanalları çalışırsınız ve daha sonrasında diğer kişilere seans uygulayabilirsiniz.

 

    Temel Eğitimden sonra;

 

 • Negatif enerjilerden, büyüden, nazardan, psişik saldırılardan, lanetlerden vb. enerjilerden arınma sağlayabilirsiniz.

 • Çakra dengeleme ve aura onarımı yapabilir hale gelirsiniz.

 • Organların onarımı yapabilirsiniz.

 • Bütünsel bir şifa sağlayabilirsiniz. (Ruhsal, zihinsel ve bedensel)

 • Korunma kanalınız ve öğretilecek korunma yöntemleri ile negatif enerjilerden korunma sağlayabilir hale gelirsiniz.

 • Nesneleri, kremi, sabunu, suyu, doğal taşları, mekanı negatif enerjilerden temizleyebilirsiniz.

 • Antenler aracılığı ile aura ve çakraların durumunu öğrenebilirsiniz.

 • Koşulsuz sevgi frekansı ile çalışabilir hale gelirsiniz.

 • Hayvan ve bitkileri şifalandırabilirsiniz.

 • Farun – Buddha kanalı ile tüm rahatsızlıklara çalışılabilir.

 •  4. Seviye için Bilgi kanalları olan Midi ve Gektas kanallarına uyumlanmanız gerekmektedir.

 •  5. Seviye için 42 kanalın hepsine uyumlanmış olmanız gerekmektedir.

 •  6. Seviye ise, Kozmik koruma kanalı uyumlanması + Master seviye + Spiritüel isim uyumlanması almaktır. (toplam 5 uyumlama)

 •  7. Seviye: Magister seviye uyumlaması almak (26 kanal + master blok uyumlaması) + Kozmik isim uyumlaması (toplam 29 uy

 •  8. Seviye: Yetki almak (ustalık uyumlaması almak + yetki teknolojisini öğrenmek + 4 aşamalı yetki teknolojisini edinmek)

 •  9. Seviye: Zoroastrism uyumlaması almak (13 kanal uyumlaması + Zoroastrism master uyumlaması almak)

 • 10. Seviye: Zoroastrism yetkisi almak (ustalık uyumlaması almak + yetki teknolojisini öğrenmek)

 • 11. Seviye: Progressor unvanı almak (yeterli derecede terapi deneyimi edinmiş olmak + tüm yetkileri edinmiş olmak)

Uzaktan ve Yüz yüze Eğitim Verilmektedir.

bottom of page