top of page

BOLLUK BEREKET ATÖLYESİ

12 Seans Kozmik Enerji Bolluk Bereket Çalışması Hediye Edilecektir.

Yıldız Konfeti

Bolluk&Bereket Atölye çalışmamız finansal açıdan olmasının yanı sıra, huzur, sağlık ve mutluluk konularında da sizlere yol göstermektedir. 

Bu programda Bolluk ve Bereketinizi hayatın her alanında hissedeceksiniz.

Hediye edilen 12 seans Kozmik Enerji, akşam saatlerinde belirlediğimiz zamanda toplu çalışma şeklinde  olacaktır ve Bolluk Bereket frekansı ile çalışılacaktır.

Atölye İçeriği

Renkli Kuş
Renkli Kuş
Renkli Kuş
Renkli Kuş
Renkli Kuş
Renkli Kuş
Renkli Kuş

Öncelikle para, bolluk bereket ve zenginlikle ilgili olumsuz kodlama, inanç ve travmalarınızı hipnoz tekniği kullanılarak yapılacak olan meditasyonlar ile temizliyor olacağız.

Ritüellerle birlikte yaşam ve enerji alanımıza bolluk bereker, sağlık, huzur ve mutluluğu çekiyoruz. Bir mıknatıs haline gelmeniz için bu ritüeller hayatınıza çok şey katacak ve her zaman uygulayabileceğiniz ritüeller sizlere yazılı olarak verilecek.

Bolluk ve bereket enerji çalışmaları ile enerji alanınızı genişletiyor olacağız. 

Kozmik Enerji ile yapılan seanslarla, şansı, mutluluğu, bolluk ve bereketi, fırsatları, sağlığı, huzuru hayatınıza çekiyor olacaksınız.

Olumlamalar, meditasyonlar ve yazılı ödev çalışmaları yapıyor olacağız.

Çakra dengeleme ve aura onarımı çalışmaları olacak. Hayatsal, ruhsal, zihinsel ve bedensel şifalarda çakra ve auramız çok önemlidir. 

Farkındalığınızı arttıracak, bakış açınızı değiştirip hayatın fırsatlarını görmeye açık hale geleceğiniz çalışmalar olacak.

Önemli Noktalar

  • İlk gün Zoom'da tanışma ve çalışmalar hakkında genel bilgi verilmektedir.

  • Sonraki günler whatsapp grubu ile devam edilmektedir.

  • Bazı çalışmalar ses kaydı olarak, bazıları video olarak ve bazıları da yazılı ödev şeklinde olacaktır.

  • Kozmik Enerji ve Şifa çalışmaları aynı saatte olacaktır. 

  • Katılamadığınız günlerin ve ödevlerin sorumluluğu tamamen sizlere aittir. 21 günlük çalışmanın istikrarlı ve düzenli şekilde yapılması şifa sürecini hızlandıracaktır.

Atölyeler belirli aralıklarla açılmaktadır. Hizmet Satın Al kısmından tarihleri öğrenebilirsiniz. 

UYARI: İşbu hizmet içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler, hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.

bottom of page