top of page

İLİŞKİ ŞİFASI

İstediğin doğru kişiyi bulamıyor, ilişkilerinde sürekli gel-gitler yaşıyor , mutsuz olmana rağmen o ilişkide kalmayı mı tercih ediyorsun?

 

İlişkinin devamlılığını belirleyen tek unsur aşk ve sevgi değildir. Enerji blokajları,karmik sorunlar,koparılmamış bağlar, eril/dişil enerji dengesizliği ve çakralarda problem söz konusu olduğunda güven, bağlanma ve kendini ifade gibi  konularda zorlanma söz konusu olur.

Ebeveyn benzeri sevgili / eş seçebilir , ‘asla beraber olmam’ dediğiniz kişilerle ilişki yaşayabilirsiniz.

 

İlişki şifalandırma çalışması ile olumsuz enerjilerden arınarak aşk hayatınıza pozitif enerjiyi çekersiniz. Beklentilerinizi daha net ifade ederek ilişkide dengeyi sağlarsınız. Sadece aşk ilişkilerinizde değil tüm ikili ilişkilerinizde şifalanırsınız.

 

İlişki şifa çalışması 4-6 seans arasında sürmekte olup;

 

Enerji seansları

Bağ kesme/iyileştirme çalışmaları

Meditasyonlar

Ev ödevleri

Olumlamalar ve ritüeller

Şifalı bitkiler ve taşlarla desteklenmektedir.

UYARI: İşbu hizmet içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler, hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.

bottom of page