top of page

SAYI SEKANSLARI EĞİTİMİ

Uluslarası Sertifikalı

image003.jpg
image001.jpg
numbers.jpg

Sayıların sırları ve gizemi her çağda araştırmalara konu olmuştur. Yaşamımızda her alanda bu kadar çok yer kaplayan sayılar geçmiş çağlarda olduğu gibi günümüzde de dikkatleri üzerine çekmiştir. Yine geçmiş çağlarda olduğu gibi günümüzde de sayılar çeşitli amaçlarla kullanılmaya başlamıştır.

 

Sekans ya da dizilim bir araya gelen rakamların oluşturduğu anlamlı ve sırlı sayı birliğine denir. Bu özel  ve anlamlı dizilimler birçok alanda kullanılmaktadır.

 

Sayılarla şifa mümkün mü? Sayılardan destek alınabilir mi? Sayıların titreşimi var mı? Sayılar çeşitli isteklerde aracı olarak kullanılabilir mi? Sayılar başarımızı etkiler mi? Gibi sorular geçmişte olduğu gibi günümüzde de sorulmaktadır ve dünya genelinde sayılardan ve sayı uygulamalarından faydalanılmaktadır.

Yaşamda her şeyin  bir enerjisi vardır.  Sayıların da bir titreşimi vardır ve sayılar titreşimleri de yeniden düzenleyebilir. Kuantum fiziği de bunu kanıtlamıştır.

 

Sekansların Kullanım Alanları

 

  • Sayı sekanslarını telkin ve olumlama olarak kullanabilirsiniz,

  • Bir şifa yöntemi olarak kullabilirsiniz,

  • Zihninizi yeniden programlamada kullanabilirsiniz ve daha bir çok alanda sayıları kullanarak bunların etkilerinden faydalanabilirsiniz.

UYARI: İşbu Eğitim içerisinde yer alan bilgi ve uygulama teknikleri tedavi amacı taşımamaktadır. Söz konusu bilgiler bu tekniği öğrenmek için eğitime katılan katılımcıyı bilgilendirmek amaçlı olup, sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler, hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamaktadır. Tanı ve tedavi mutlaka bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi bir işlemdir.

Her türlü hastalık ve sair tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.

bottom of page